string(50) "https://www.instagram.com/coloursofmaldives/?hl=en" Colours of Maldives
V resortu najdete
Bazén
CD
Centrum vodních sportů
čistírna a prádelna
Internetové připojení na pokoji
Klimatizace
Kola
lehátka na pláž
Lékař na resortu
Minibar

Sulthan Pool Villa

"O" Beach Villa

Bonthi Beach Bungalow

Sangu Water Villa Suite

Popis resortu

Jeden z největších ostrovů, na kterém leží resort Kuredu je obklopen 3 km bílých pláží. Je vzdálen asi 150 km od hlavního města Malé, let hydroplánem trvá přibližně 40 min. Díky své velikosti zde najdete vše, co potřebujete k pořádné dovolené. Sport, potápění, noční život, ale i relaxaci a soukromí. Je to také oblíbené místo pro romantické svatby.

Poloha: Lhaviyani Atoll

Transfer: 40 min hydroplánem z mezinárodního letiště Velana

Ubytování: Celkem 383 vil , 40 x Garden Bungalow, 90 x Beach Bungalow, 93 x Beach Villa, 100 x Jacuzzi Beach Villa, 50 x Sangu Water Villa: 1 x Honeymoon Suite, 10 x Sultan Pool Vila, incl. 1 x Sultan Pool Villa with Twin units.

Restaurace a bary: Bonthi - pro hosty z Garden Bungalows a Beach Bungalows. Koamas - pro hosty z Beach Villa a Jacuzzi Beach Villa, "O" - pro hosty blízko Beach Villas, Sangu - pro hosty z Water Villa a Honeymoon Suite.
A la carte restaurace: Far East, The Beach, Bary: Akiri Bar, Pool Bar, Babuna Bar, Sai Kotari, Sangu Bar, "O" Bar, Golf Bar, Golf Club, Raalhu Bar.

Wellness & Spa: Duniye Spa - 2 x na rezortu, jedny v samotném centru ostrova, druhé v "O" rezortu na severovýchodě ostrova.

více...

Jacuzzi Beach Villa

Bonthi Garden Bungalow

Sangu Water Villa

Koamas Beach Villa

Zaujal Vás resort ?
Sledujte nás
Kontaktujte nás
Potřebujete poradit nebo jste nenašli všechny informace? Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu. Odpovíme obratem.