string(50) "https://www.instagram.com/coloursofmaldives/?hl=en" Colours of Maldives
V resortu najdete
Bazén
Centrum vodních sportů
čistírna a prádelna
DVD
Hlídaní dětí
Internetové připojení na pokoji
Klimatizace
lehátka na pláž
Lékař na resortu
Minibar

Royal Kurumba Residence

Garden Pool Villa

Beach front Deluxe Bungalow

Presidential Pool Villa

Popis resortu

Kurumba se pyšní tím, že byl prvním rezortem otevřeným na Maledivách. V posledních letech prošel celkovou rekonstrukcí a tak plně odpovídá nárokům moderního ubytování, ale i vysoké kvalitě služeb. Leží pouhé 3 km od hl.města Malé, cesta lodí z mezinárodního letiště trvá 10 min. Ve svých zahradách nabízí celou škálu ubytování, luxusní welness centrum, několik barů a restaurací, ale také potápěčské centrum a vodní sporty.

Poloha: Severní Malé Atoll, pouhých 10 min rychlolodi z mezinárodního letiště v Velana.

Ubytování: 38 x Superior Room (74 m2), 40 x Deluxe Room (50 m2), 45 Deluxe Bungalow (74 m2), 30 x Deluxe Beach Bungalow (74 m2), 8 x Garden Pool Villa (124 m2), 6 x Private Villa with Jacuzzi (103 m2), 8 x Deluxe Pool Villa (200 m2), 4 x Presidential Pool Villa (306 m2), 1 x Royal Kurumba Residence ( 768 m2)

Restaurace a bary: Vihamana - Mezinárodní delikatesy v maledivském duchu. Hamakaze - restaurace nad vodou, barevné sushi. Mahal - autentické a sladkokyselé recepty ze severní a jižní Indie. Duo - Italská a Francouzská kuchyně. Kandu - DJ , živá hudba, kreativní koktejly. Kalhu - noční bar. Thila - mořské plody, místní čerstvé ryby a prvotřídní maso na maledivském grilu. Al Qasr - Libanonské a Marokánské speciality. East - kuchyně orientální Číny, Vietnamu a dotek Thajska. Cafe - rychlé občerstvení nebo celodenní hodování, přímo u bazénu. Athiri - beach bar, koktejl do ruky. In villa dining - stolování v soukromí vaší vily, in-villa menu, 24 hodin denně.

Welness & Spa: VELI Spa - inspirováno ostrovní kulturou, energií místních obyvatel a léčivým učinkem lidského doteku. Nechte se hýčkat v prostředí tropických Malediv.

více...

Deluxe Pool Villa

Superior Room

Private Villa

Deluxe Bungalow

Zaujal Vás resort ?
Sledujte nás
Kontaktujte nás
Potřebujete poradit nebo jste nenašli všechny informace? Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu. Odpovíme obratem.