string(50) "https://www.instagram.com/coloursofmaldives/?hl=en" Colours of Maldives
V resortu najdete
Bazén
CD
Centrum vodních sportů
čistírna a prádelna
DVD
Hlídaní dětí
Internetové připojení na pokoji
Klimatizace
Kola
lehátka na pláž

Water Villa

Beach Villa

Jacuzzi Water Villa

Garden Room

Popis resortu

Malebný rezort Meeru Island je vzdálen 36 km od mezinárodního letiště a transfer lodí trvá 55 min. Je lákavý jak pro milovníky čisté přírody a tropického kontinentu s bílými písečnými plážemi, tak i pro ty, kteří se rádi baví. Je tu k dispozici 6 restaurací a 9 barů s pestrými programy na každý večer. Taktéž milovníci vodních sportů a potápění si zde přijdou na své. Výhodou je i plná penze pro všechny hotelové hosty.

Poloha: Severní Male Atool, ostrov Meerufenfushi Island se nachází 75 km od mezinárodního letiště Velana

Velikost resortu: 1200 m délka x 350 m šířka

Transfer: 55 min. lodí

Ubytování: celkem 286 pokojů včetně 2 Honeymoon Suites, 77 x Jacuzzi Water Villa, 27 x Water Villa, 83 x Jacuzzi Beach Villa, 77 x Beach Villa and 20 x Garden Room.

Restaurace a bary: 2 hlavní restaurace formou bufetu. Farivalhu - pro hosty, kteří jsou ubytováni v jižním cípu ostrova, Maalan - pro hosty na severním cípu ostrova. A la carte restaurace včetně nadvodní aisijské restaurace Asian Wok Restaurant, specializující se na asijskou kuchyni a Teppanyaki, Hot Rock Restaurant blízko Pavilion Bar Pool - nabízí mořské plody, stejk nebo kuřecí připravené na vašem stole na horkých lávových kamenech a 4 “výběrové” á la carte, Snack Menu v Bars and Pools, Meeru Café v Dhoni Bar Pool servírující zmrzlinu, pastries, speciální kávy, čaje a Panini sendviče, Room Service a romantické večeře servírované na pláži. Bary: Dhoni Bar, Dhoni Bar Pool, Kakuni Bar, Uthuru Bar, Asian Wok Bar, Pavilion Bar, Pavilion Bar Pool, Hot Rock Bar.

Welnes & Spa: Duniye Spa - zajišťuje zážitek z tropických lázní pro ženy i muže, zaměřuje se především na celistvost, jednoduchost a kvalitu. 2 x lázně, jedny nad vodou a druhé na pevnině.

více...

Jacuzzi Beach Villa

Zaujal Vás resort ?
Sledujte nás
Kontaktujte nás
Potřebujete poradit nebo jste nenašli všechny informace? Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu. Odpovíme obratem.